שירותינו

 ברוכים הבאים למאגר היועצות הנגיש בישראל למשפחה

אנא בחרו את סוג השירות המבוקש:

שירותינו

יועצת שינה

איך לבחור יועצת שינה?

אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת יועצת שינה הוא מידת החיבור שלכם אליה. זו חייבת להיות מישהי שתסמכו עליה ועל שיקול דעתה. בנוסף, כדאי לוודא ששיטת הפעולה שלה כוללת הקשבה לתינוק לכל אורך הדרך. יועצת שינה שמגיעה עם תכנית נוקשה עלולה להביא ליותר נזק מאשר תועלת ולכן העדיפו את היועצת שמבקשת ליצור יחד איתכם את התכנית המתאימה לתינוק שלכם. עם גמישות, הקשבה והכלה תוכלו לקיים יחד תהליך מיטבי שבו גם התינוק וגם אתם ההורים תרגישו הרבה יותר טוב.

 

לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר ונמצא עבורכם את יועצת השינה המתאימה לכם.

שירותינו

יועצת הנקה

הנקה היא דבר מופלא שהטבע נתן לנו האימהות, אבל גם כאן חשוב להסתייע באשת מקצוע טובה ומנוסה שתוכל ללוות אותך בתהליך החשוב הזה.

תני לנו לסייע לך למצוא את יועצת ההנקה המושלת בשבילך, צרי קשר עוד היום.

שירותינו

דולות מומלצות

איך בוחרים דולות מומלצות?

למעשה עבודתה של הדולה אינה מתחילה בחדר הלידה, אלא הרבה לפני כן. באתר שלנו תמצאו דולות מומלצות שמתחילות את הליווי משלבי ההיריון האחרונים, ומעניקות ליווי מלא שכולל הדרכה לקראת הלידה והכנה מתאימה. בבחירת דולה חשוב לקחת בחשבון המלצות אבל בעיקר לסמוך על תחושת הבטן. זכרי שמדובר במי שתלווה אתכם ברגע הכי אינטימי שלכם ולכן חשוב לבחור בדמות שתתחברו אליה ברמה האישית. בחדר הלידה הרגשות מועצמים ומשמעותיים פי כמה וכמה ולכן חשובה ההתאמה המלאה עם הדולה שלך.

שירותינו

ליווי התפתחותי

כהורים צעירים ולא מנוסים יש לא מעט חוסר ביטחון. לא תמיד אנחנו יודעים מה לעשות והאם נכון לפעול כך או אחרת. הקלישאה לפיה הילד הראשון הוא מעין שפן ניסיונות של הורים אינה בהכרח שגויה ולא מעט הורים סוחבים על גבם מגון רגשות אשמה על טעויות שעשו בתחילת הדרך. למרבה השמחה, טעויות רבות הן ברות תיקון ויש לנו כהורים שנים ארוכות של גידול הילדים כדי לכפר ולשנות את מה שנכתב בחודשים הראשונים לאחר הלידה.