הרקע המקצועי שלי עזר לי מאוד לזהות את הפרטים הקטנים מבלי לאבד את התמונה הגדולה הכוללת בתוכה היבטים רגשיים, בריאותיים ותקשורתיים.

עדי כהן
יועצת שינה
ירושלים

חייגו אלי עכשיו:

92844974_10222240422310267_7496195000837

רוצים שעדי כהן תתקשר אליכם?
השאיר/י לה פרטים כאן:

תודה, אחזור אליכם בהקדם!

עדי כהן - יועצת שינה ירושלים

אומתה על ידי מערכת צעדים נכונים

Baby Wrapped in Blanket
Old Paper Transparent

כשאני נותנת עצה ומקבלת פידבק טוב על כמה ההכוונה שלי עזרה ומשפרת את איכות החיים עבור ילדים ואמהות, כשאני יודעת לזהות את מה שמפריע ולתת מענה מדויק, כשאני מקבלת את המשוב על כמה זה משמעותי בשביל המשפחות, וכשאמא מספרת לי בהתרגשות שהבינה בזכות ההכוונה שלי את התינוק שלה יותר טוב- זה ממש מרגיש כמו שפלא מחייך אליי, תחושה שממלאת אותי באור.

 

כשלמדתי במכללת לריסה גינת (סמול טוק) שוחחנו על זה בבית וידעתי שגם אם זה לא יהפוך לעסק, אני עושה זאת קודם כל בשביל הילד שלנו ואיכות חייו. הידיעה למה לצפות בכל שלב בהתפתחות והיכולת לזהות סימנים לשינויים, נתנה לי ביטחון להתמודד היטב עוד לפני שלבי ההתפתחות. ידעתי מראש מה נמצא לפנינו וזה הקל על ההמשך בהחלט. 

עם הזמן הגעתי לתובנה שהשינויים הגדולים שההורים עוברים עם הילדים שלהם- נובע משינוי תפיסתי לגבי ההורות, הרבה יותר מאשר השינויים הנקודתיים של פרטים טכניים. האפקט, כך הניסיון מלמד אותי, מקבל משמעות יתרה כשההורים עושים מעבר אל גישה בשלה יותר של הורות. 

 

הרקע המקצועי שלי עזר לי מאוד לזהות את הפרטים הקטנים מבלי לאבד את התמונה הגדולה הכוללת בתוכה היבטים רגשיים, בריאותיים ותקשורתיים.

אני בעלת תואר ראשון במדעי הרפואה באוניברסיטה העברית 

צברתי ניסיון רב בחינוך הבלתי פורמלי בטווח גילאים רחב

וניסיון עם הגיל הרך במשחקיה שחידד אצלי את האינסטינקט בעבודה עם קטנטנים.

שלום לך :) אני עדי כהן אמא של פלא, הסיפור שלי עם הורות התחיל בעצם די הרבה זמן לפני שהפכתי לאמא.

חיכינו לא מעט זמן לילד ועברנו הרבה בדרך, לא מובן שהצלחנו ב''ה  

ומכיוון שכך, הקשיים שהיו אח''כ מתגמדים לעומת אלו שהיו לפני...

לידה בקיסרי, בילוי בפגיה, בעיות במע' הנשימה וריפלוקס. 

אמנם חווינו לא מעט אתגרים הקשורים בבריאות ובטיפול בתינוק הקטן, אך את הכל לקחנו בפרופורציות הנכונות, כי העיקר שיש לנו ילד!!

כבר לפני הלידה, שמעתי הרבה על הקשיים המתלווים לגידול תינוק מחברות ומשפחה, ובעיקר על לילות לבנים וחוסר שינה, אצלנו דווקא היה הפוך והלילות היו שלווים ורגועים, ובאופן כללי פלא כמעט ולא בכה במהלך היום.

הופתעתי לטובה מכך, והנושא ממש העלה אצלי שאלות- כיצד זה קורה שלחלק יש קשיים והרגלים בעייתיים של שינה, ולחלק לא? ואז מכאן החלטתי ללמוד את הנושא כדי לאפשר גם להורים אחרים לחוות לילות וימים טובים עם ילדיהם.