העמדה שמנחה אותי בתהליכי הליווי

היא הרצון להעניק לאישה את היכולת להאמין בעצמה

איילת להב
יועצת הנקה ודולה

חייגו אלי עכשיו:

ayeletforum_edited.png

רוצים שאיילת להב תתקשר אליכם?
השאיר/י לה פרטים כאן:

תודה, אחזור אליכם בהקדם!

Old Paper Transparent
איילת להב - יועצת הנקה ודולה, אזור צפון

אומתה על ידי מערכת צעדים נכונים

  • איזורי שירות: אזור צפון

  • גרה בטבעון

  • ביקור בבית או בבית היולדות כולל און ליין

  • ayeletla@gmail.com

אני מתגוררת בטבעון ומגיעה לביקורי בית ברחבי עמק יזרעאל, חיפה והקריות וגם עד פרדס חנה שמדרום. ומקבלת גם בקליניקה שלי בבית.

החזון שלי: ללמד ולחנך נשים צעירות ונערות (מגיל 13) את אומנות ההקשבה לגוף ולקול הפנימי, את היכולת לקיים אורח חיים בריא, מאוזן וטוב לחיים מלאי בטחון, בריאות, שלווה ושמחה!

אני אשה שלמה, מחוברת, קשובה ויודעת. יודעת שהיא בנתיב שלה, בייעוד שלה, בתפקיד אותו נקראתי לקיים כאן בליווי, תמיכה והדרכה של נשים. בהעצמה שלהן ובסיוע להן למצוא את הקול הפנימי שלהן, האימהי, זה שיודע משחר הימים. 

יועצת הנקה ודולה מוסמכת
הסדרים עם כל קופות החולים

Family Love
דנה חימוביץ ברדוגו:

איילת עזרה לי מאד עם ההנקה בתחילת הדרך, למרות שזאת ילדה שלישית שלי הייתי צריכה הכוונה ואיילת הייתה שם בדיוק בזמן, באה בשעת חירום כשהייתי עם חום וגודש ועזרה לי מיידית. בנוסף נתנה תמיכה טלפונית לאורך הדרך. תודה רבה 🙏🙏

את איילת היקרה הכרתי ממש במקרה באחד מהרגעים הקשים ביותר שהיו לי אחרי הלידה השניה. המפגש איתה היה עבורי כמו אי של שפיות ורוגע. היא הייתה קשובה וביררה איתי כל הזמן מה מתאים לי ולמה אני מסוגלת בכל רגע נתון. אני מרגישה שבלעדיה הייתי נשארת במקום מאד רע אחרי הלידה. הידע שלה כל כך נרחב והיא יודעת להשתמש במספר כלים בו זמנית. תודה לך, אישה יקרה
איילת אהובה, תודה לך שהיית שם כמו חבל הצלה.

ליזי:

את איילת הכרתי לפני הלידה כשביררתי על הנקת תאומים , ענתה על כל שאלותיי עוד לפני שבכלל ידעתי מה אעשה לאחר לידה ורציתי מאוד להצליח בהנקת שתיהן... הייתה קשובה ונתנה מענה לכל הספקות שהיו לי ההמלצה שלי היא בכל כך הרבה מישורים , כשהגעתי לביקורת והפתיעו אותי בשבוע 37 שאני נשארת ללדת הטלפון הראשון שעשיתי היה לאיילת הרגיש לי שהיא תחזק אותי וכך היה , נשארתי ובזכות החיזוקים שלה והעצמה שלה , ניהלתי ממש את הלידה ביד רמה , הרגשתי שאני אחראית לגופי ואני מחליטה עליו ויש לי הזכות להיות מעורבת בקבלת החלטות וזה רק קצה המזלג ממה שהאישה הזו נתנה לי , לאחר מכן הגיעה אליי בכובע של יועצת הנקה , סבלנות , הסברים , לימוד, התנסות עם הנקת תאומות וכשאחת פחות הצליחה מצאה לי פתרונות יצירתיים , לאחר מכן התייעצויות בווצאפ ותמיד הייתה שם שהייתי זקוקה למענה , הסכום הזעום ששילמתי הוא כלום למה שאני חייבת לך איילת ...נתת לי המון ואני מודה עלייך ושנשלחת אליי לפני הלידה ...תבורכי ותמשיכי לעשות חיל !

נופר יהוד - סימפסון: