אני אספר לכם על התינוק שלכם:

מהו צריך? מתי הוא רעב? מתי הוא עייף? מתי כואבת לו הבטן?

ואיך אפשר לעזור.

אני עוסקת בכל מה שקשור לההתפתחות תינוקות בשנה הראשונה.

שלומית שוסטר
ליווי התפתחותי

חייגו אלי עכשיו:

%D7%A9%D7%95%D7%A1%D7%98%D7%A8_edited.pn

רוצים ששלומית תתקשר אליכם?
השאיר/י לה פרטים כאן:

תודה, אחזור אליכם בהקדם!

Old Paper Transparent
שלומית שוסטר - ליווי התפתחותי

אומתה על ידי מערכת צעדים נכונים

  • איזורי שירות: אזור מרכז

  • גרה בגבעתיים

  • ביקור בבית או בבית היולדות כולל און ליין

  • shlomit.shuster@gmail.com

יועצת שינה - מגיל לידה

פרטית

שלומית שוסטר - ליווי התפתחותי - מחוז מרכז
 

נעים מאוד,

שמי שלומית שוסטר, נשואה ליובל ואמא של רועי, עדי וגאיה.
מומחית לגיל הרך,מאבחנת ומטפלת בשיטת ורדי' יועצת משפחתית ומדריכת הורים מוסמכת.

מאז שאני זוכרת את עצמי, הייתי מרותקת לעולמם של תינוקות וילדים והיה לי ברור שאעסוק בתחום החינוך.
עם סיום לימודי התואר הראשון בחינוך ובסוציולוגיה באוניברסיטת ת"א, המשכתי ללימודי תואר שני בהתמחות בילדים בגילאי לידה עד 3.
ראיתי בכך פתח לעולם מרתק של התפתחות - התפתחות תינוקות, הכשרת מחנכים לעבודה עם תינוקות וילדים צעירים ועבודה עם הורים.

עם סיום לימודי ילדתי את בני הבכור, רועי ומאז לא הפסקתי ללמוד. לצד הלימודים במסגרות שונות, היו עבורי ההורות וההזדמנות לעקוב אחר התפתחותם של ילדיי, בית ספר משמעותי לא פחות.
במהלך השנים למדתי והוכשרתי במגוון תחומים ושיטות:

הנחיית קבוצות,,יעוץ משפחתי והדרכת הורים,הדרכת הנקה, ליווי התפתחותי בשיטת צעד ראשון ובשיטת ורדי המתמקדת בהתפתחות המוטורית של התינוק, עיסוי תינוקות, בייבי יוגה, אבחון ציורי ילדים, ועוד.

בקליניקה הפרטית שלי אני משלבת בין שיטות האבחון והטיפול השונות. ביניהם ייעוץ משפחתי והדרכת הורים  ,כלים מעולם ה-NLP והאימון. בנוסף, אני מלמדת את תחום ההתפתחות בקורסים ובהשתלמויות לאנשי מקצוע ובעיקר נהנית מהקשר עם ההורים, התינוקות והילדים.

למעלה מ-25 שנים אני עוסקת בתחום זה ולא מפסיקה ללמוד ולהתפתח ובעיקר, מוצאת את עצמי נדהמת לדעת עד כמה הוא אינסופי וכמה עוד אפשר ללמוד.

Family Love
שלומית היקרה...

במהלך השנה האחרונה נכנסת למשפחתנו והפכת לאבן מורה, מכוונת,מעודדת ומסייעת עבורנו. טיפלת במאיה במסירות וחום הראויים להערכה , הקרבה שנוצרה בינך לבין מאיה ואף בינינו לבנך הפכה את הטיפול למהנה,ויצר רצון וציפייה לשיעור הבא. בזכות מקצועיותך, והיכולת שלך להתאים בין צרכיה של מאיה ושלנו לשיטת טיפול (שיטת ורדי) הביאה אותה לעלות לכיתה א' מוכנה רגשית ומוטורית. מבקשים להודות לך על דלתך הפתוחה ואוזנך הקשבת בכל עת. עצותיך והידע הנרחב שרכשנו ממך ימשיכו ללוות אותנו לאורך שנים. בתודה, הערכה ואהבה גדולה

שמעתי על חוג ליווי התפתחותח באיזור המרכז וחשבתי לעצמי למה לא לנסות.... וככה הגענו לשלומית עם ציפייה לחוג נחמד, מפגש עם עוד קצת אימהות וגם קצת תרגילים ליהלי המתוק. כבר אחרי המפגש הראשון (באמת שאני לא מגזימה), הבנתי שאם באמת לא מצפים מקבלים הרבה יותר! פגשנו את שלומית המדהימה שקיבלה את יהלי ואת המתוקים הקטנים בזרועות פתוחות ואוהבות - ולא רק במה שקשור להתפתחות... תמיד שאלה, התעניינה, ייעצה ודאגה לקטנטנים (וגם לנו האימהות כמובן....) ובין כל השירים והתרגילים גם נתנה טיפים ועצות לשינה, תזונה וכל מה שרק רצינו. אחרי המפגש הרביעי והאחרון, הרגשנו שקשה לנו להיפרד וביקשנו להמשיך עם החוג... וככה הגענו למפגש ה-12 (שוב אני לא מגזימה - זה אמיתי!). יהלי הגיע כשהוא בין חודשיים וחצי והיום הוא בן חצי שנה! פשוט נהנינו מכל רגע ורגע ותמיד חיכינו כבר למפגש הבא. אז זאת באמת ההזדמנות להודות לשלומית: תודה ענקית מקרב לב על ה-כ-ל! לא סתם יהלי אהב להגיע כל יום שני בבוקר וחיכה בקוצר רוח לפגוש אותך. הסבלנות והאכפתיות שלך קנו אותנו בגדול!!!! תודה ענקית!!!

שלומית היקרה, תודה תודה תודה!!

החודשים שהיינו יחד היו חוויה מיוחדת, חמה, אוהבת ותומכת בעבורי ועבור ליה. האהבה שהענקת לליה, אלי ולכל האמהות והתינוקות (המהממים) בחוג היתה יוצאת דופן. אני רוצה להודות שלך שמעבר ללימוד, לתמיכה ולאישיותך הנפלאה, יכולתי תמיד להתייעץ איתך ולדעת שיש משהי שתוכל לעזור לי בכל נושא. אני מאחלת לכל הילדים שנולדו ושבדרך לזכות לחוות רגעים נפלאים איתך. ולאמהות, אני מאחלת שיזכו להכיר איתך, ליהנות ממך מחוכמתך ועצותייך המרגיעות והתומכות. נשיקות ענקיות מליה וממני.

תמי ויהלי