אחות ויועצת הנקה במחלקת אם וילוד, מדריכת עיסוי תינוקת ומלווה התפתחותית.

גליה כהן
אחות ויועצת הנקה

חייגו אלי עכשיו:

WhatsApp%20Image%202020-06-22%20at%2015.

רוצה שגליה תתקשר אליכם?
השאיר/י לה פרטים כאן:

תודה, אחזור אליכם בהקדם!

Old Paper Transparent
גליה כהן - אחות ויועצת הנקה מוסמכת

אומתה על ידי מערכת צעדים נכונים

  • איזורי שירות: ראשל"צ, נס ציונה, רחובות, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה.

  • ביקור בבית או בבית היולדת

  • גרה במזכרת בתיה

אחות ויועצת הנקה מוסמכת

הסדר עם קופת חולים מכבי

אחות ויועצת הנקה במחלקת אם וילוד , מדריכת עיסוי תינוקת ומלווה התפתחותית.

הורים מספרים וממליצים
Business People Applauding

מ., גבעת ברנר

עם גליה יצרתי קשר עוד בהריון ושאלתי על הנקה, באדיבות ובסבלנות ענתה לי על השאלות ושלחה לי חומרים רלוונטיים. זמן קצר אחרי השחרור הביתה עם התינוקת כשאני סובלת מפצעים וכאבים בעקבות ההנקה יצרתי שוב קשר עם גליה שהגיעה אלי יום למחרת  בשעות הבוקר המוקדמות. בדקה והסבירה ונתנה מגוון פתרונות. גליה המשיכה לשמור על קשר התעניינה ועזרה לי מרחוק. מומלץ בחום לפנות אליה מובטח יחס האישי ונעים. 

הילה ידעי, מזכרת בתיה

הגעתי לגליה דרך המלצה בפייסבוק. ואכן לא התאכזבתי! גליה קודם כל נעימה מאוד לא שיפוטית ובהקשבה לאם ולתינוק( ופגשתי כמה יועצות הנקה...) גליה עזרה לי מאוד במקצועיות בתקופה מורכבת של קורונה דרך הזום גם בתשאול מקיף וגם בטיפים והמלצות לאחר כך.  למרות המורכבות של ייעוץ בזום הרגשתי ממש כאילו זה ייעוץ רגיל לחלוטין . ענתה לכל שאלה הסתכלה הכווינה סייעה. חוץ מזה המשיכה ללוות אותי ( עד עכשיו) לשאול לשלומי להתייעץ עם עוד קולגות כשהיה צריך והרגשתי שהיא זמינה לי לכל שעולה למחשבה וזה הרבה מעבר לאותה שעת ייעוץ!! והכל במקצועיות!! ובנדיבות!! המון תודה על זה זה לא מובן מאליו!!

שירה ארקין, ממזכרת בתיה

הכרתי את גליה לראשונה לאחר הלידה של הבן השני שלי ב 2011. בני נולד מוקדם מהצפוי והתקשה לינוק. לאחר שהתייעצתי עם יועצת אחרת שלא הצליחה לעזור וכמעט והתייאשתי מההנקה מצאתי את גליה שמיד הגיעה וחיזקה את הביטחון שלי בהנקה והעניקה ידע ולאחר הביקור שלה התחלתי להניק את בני שהמשיך לינוק עד גיל 6 חד'.  המשכתי להתייעץ עם גליה גם אחרי הלידה השלישית שלי (שינקה עד גיל שנה ורבע) וגם עכשיו אחרי הלידה הרביעית. גליה מעניקה בעזרת הרוגע שלה ביטחון וידיעה שמה שאת עושה הוא נכון לך ולתינוק שלך. 
חשוב מאוד להתחבר אישית ליועצת ההנקה ולגליה קל מאוד להתחבר.
ממליצה מכל ה 💜

People During Workshop

מיכל, רחובות

שמי מיכל מרחובות ואני רוצה להמליץ בחום על גליה כהן יועצת ההנקה המדהימה!
גליה היקרה, רציתי להודות לך על ההקשבה, היחס החם והנדיב.
תודה לך על העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך, על המענה המהיר בכל בעיה שמתעוררת ובעיקר שאת שם לתמוך, לעודד ולהמשיך להאמין בי ובתהליך בכל פעם שאני מתערערת! אני שמחה שבחרתי בך ללוות אותי במהלך ההנקה וכל מי שתבחר בך רק תרוויח! 
תודה על הכל ובעיקר שאת שם❣️