ביחד אנחנו בונים תוכנית שינה

מותאמת אישית עבור הילד שלכם.

ליאן בודגה
 יועצת שינה וליווי הורים

חייגו אלי עכשיו:

%D7%91%D7%95%D7%93%D7%90%D7%92%D7%94_edi

רוצים שליאן תתקשר אליכם?
השאיר/י לה פרטים כאן:

תודה, אחזור אליכם בהקדם!

Old Paper Transparent
ליאן בודאגה - יועצת שינה

אומתה על ידי מערכת צעדים נכונים

  • איזורי שירות: אזור מרכז, צפון

  • ביקור בבית או בבית היולדות

  • lianhorut@gmail.com

יועצת שינה - מגיל לידה

פרטית

שלום לכם, שמי ליאן בודאגה בן חביב, נשואה ואמא לשלוש בנות.

מומחית לגיל הרך, בעלת תואר שני בחינוך, יועצת שינה בכירה, יועצת זוגית ומשפחתית, מנחת הורים, יועצת ומפקחת פדגוגית בגני ילדים.
עוסקת בחינוך לגיל הרך כבר יותר מ - 15 שנים.

מזה שנים רבות עובדת עם ילדים מרגע לידתם ובגיל בו מתעצבת אישיותם. הדרכתי ומדריכה הורים רבים עם כניסתם להורות לילד ראשון ולילדים הבאים אחריו.

לפני שילדתי את בתי הבכורה, חשבתי שההורות תבוא לי בקלות ואצליח לנהל את חיי המשפחה שבניתי בדיוק כפי שתכננתי.  

ילדתי... ואז הבנתי שיש תוכניות ויש מציאות. והמציאות בדרך כלל שונה מהתוכניות.

מסתבר שילדים לא נולדים עם ספר הדרכה, ומפתיע עוד יותר, כל ילד שנוסף למשפחה מביא עימו דברים חדשים ומאתגרים.

מתוך הידע הרב שצברתי ונסיוני רב השנים בתחום הגיל הרך, בנוסף לחוויות ההורות שלי, בחרתי להוביל הורים, לפני ולאחר הלידה ולהדריכם בנושאים רבים העולים כשהמשפחה מתרחבת ועוברת שינויים.

אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר לשיחת היכרות. אשמח ללוות אתכם, בדרך להורות בתבונה ובאהבה.

ליאן.

אני חייבת להודות שכשהתחלנו את תהליך ייעוץ השינה, היינו בחששות גדולים ומעט סקפטיים - ואז הכרנו את ליאן.
Heart

הרי פנינו אלייך כשהקטנה שלנו הייתה כבר בת 8 חודשים והתרגלה לישון אך ורק בעגלה שלה, סירבה אפילו לשבת במיטה שלה ולכן לא יכולנו לתאר לעצמנו עד כמה ייעוץ וליווי מקצועי כמו שלך יכול לעשות שינוי. התהליך דרש מאיתנו הרבה סבלנות, התמדה והקרבה, אבל אין לי ספק שלא היינו מצליחים לעשות את זה בלעדייך!
בלי שיחות הטלפון לתמיכה נפשית :-), בלי המיילים האינסופיים, הזמינות והנכונות שלך תמיד לעזור ופשוט מרגישים את הרצון שלך באמת לחולל שינוי - וכך עשית.
היום היא כבר מרדימה את עצמה במיטה שלה והחיים שלנו פשוט השתנו, בעיקר לאור העובדה שנולדה לנו אחות קטנה והיינו צריכים את השקט הנפשי הזה לפחות לגבי אחת מהן בנושא השינה.
אין לי ספק שעכשיו נדע מה לעשות אחרת וכמובן שאנחנו ממליצים עלייך בחום!
​את פשוט תותחית!

טיפ להורים שתוהים: אין חוכמות, איש מקצוע שמומחה בתחומו זו ברכה! וכך היא ליאן היקרה.
Heart

ברצוני להמליץ בחום על ליאן. הגעתי לליאן אחרי המלצה חמה מחברה.. אומנם החברה נעזרה בה בנושא השינה, אך אני פניתי אליה לגבי גמילה מחיתולים. את בתי הבכורה גמלתי לפני גיל שנתיים. אומנם היו פה ושם פיספוסים אך התהליך עצמו זכור לטובה. אצל בני השני.. הסיפור שונה לחלוטין. בני אומנם החל את הגמילה ברגל ימין. קטנים (פיפי) לא פיספס בכלל וגדולים (קקי) כל עוד הוא עשה בבית.. היה סביר. עד שטסנו שבועיים לחו"ל. הרחק מהשירותים אותם הוא כ"כ אוהב ומכיר.. לצערנו מאותו רגע הייתה התדרדרות.. הילד לא רק פיספס גדולים הוא גם התאפק והיו ימים רבים שהוא פשוט לא עשה. ככה סבלנו.. כולנו.. הוא כמובן במיוחד. מפספוסים חוזרים (ומסריחים) ועצירויות לא נעימות (שנמשכו כשלושה חודשים). בשיא הייאוש, כאשר כבר קראתי כל ספר / מאמר / המלצות / פורומים, ודבר לא עזר אלא להיפך, החלטתי לפנות לאדם מקצועי.
מזל גדול נפל בחלקי והגעתי לליאן. היא נפגשה עימנו לשיחה וכבר מהרגע שראיתי אותה חשתי שאני בידיים מקצועיות וטובות. ליאן נתנה לנו כלים וטיפים ואפילו ביקרה בגנו של בננו. ככה שהייתה הלימה בין ההדרכה שלנו ההורים לבין אנשי הגן שמלווים אותו שעות ארוכות במהלך היום. ההדרכה המקצועית והליווי היומיומי הביאו לכך ש.. תודה לאל.. אחרי שבועיים ראינו תוצאות חיוביות. הילד הולך לשירותים, לא מפספס. מבחינתי-נס!! עלינו על "דרך המלך".. טיפ להורים שתוהים.. אין חוכמות איש מקצוע שמומחה בתחומו זו ברכה.. כך היא ליאן היקרה.. מקצועית ומומחית בתחומה.
ממליצה בחום ומאחלת לכל המיואשים שכמו שלנו ליאן הביאה ישועה.. גם עליכם תבוא הישועה.
​בהצלחה :)

לקח לנו זמן להשלים עם העובדה שאנחנו צריכים יועצת שינה...
Heart

הבן היה בן 10 חודשים, והיה מתעורר כמה פעמים בלילה, לפעמים לשעה שעתיים. שנת צהריים היתה בגדר חלום רחוק, הוא היה נרדם רק אחרי מאמצים מתישים או באוטו. כשנכנסנו להריון עם הבן השני, הבנו שכדאי להתמודד עם העניין עכשיו ולא לחכות עוד.
פנינו אליך בעקבות המלצה. לימדת אותנו דברים חדשים ושיטות חדשות. הקשבת לבעיות ודאגת להתאים את ההתמודדות לילד. התהליך נבנה בהדרגה, ונתן לנו ההורים ולבן שלנו את הבטחון ללכת לישון לבד, להרגע לבד בלילה, וגם ללכת לישון ביום יותר בקלות. התעדכנת על בסיס יומיומי, ענית על שאלות שלא קשורות רק לשינה (למרות שהכל מתקשר בסוף...) והענקת לנו בטחון שיש גב מאחורינו.
אנחנו מעריכים מאוד מאוד את הליווי, את הסבלנות ואת המזג הנעים.
תודה רבה ליאן!